O nas

Nasze przedsiębiorstwo zostało założone przez Henryka Karmonik 15 maja 1997 roku. Rozpoczynaliśmy jako firma wykonawcza, a w 2001 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o handel hurtowy i detaliczny.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu inwestorów, zakres naszego działania obejmuje kompleksową obsługę od doradztwa technicznego poczynając, poprzez wykonanie projektów, wykonawstwo robót instalacyjnych, na autoryzowanym serwisie zamontowanych urządzeń kończąc.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i wysokiej klasy fachowców. Obsługujemy firmy wykonawcze, inwestorów, deweloperów oraz indywidualnych klientów oferując im produkty najwyższej jakości. Pełne i fachowe doradztwo to nie wszystko - zapewniamy również szkolenia, prowadzone przez przedstawicieli naszych Dostawców.

Troska o dobro i zadowolenie Klienta, rzetelność, fachowość to cechy, dzięki którym Nasza firma zyskała zaufanie kilku tysięcy nabywców.

Posiadamy bogatą ofertę towarową, zapewniamy dostępność i terminowość dostaw. Oferta skierowana jest dla instalatorów i osób pragnących skorzystać z nowoczesnych i praktycznych rozwiązań.

Obsługujemy klientów na możliwie najwyższym poziomie oraz maksymalnie dostosowujemy ofertę do potrzeb inwestorów. Transport, ciekawe promocje, spotkania integracyjne dla stałych klientów umacniają naszą pozycję na rynku oraz sprawiają, że współpraca z nami staje się jeszcze bardziej przyjemna i efektywna.